אופטיקת ספורט

מיליוני אנשים עוסקים בפעילות ספורטיבית כתחביב או כמקצוע.
ומה עם פתרונות אופטיים להגנה על העיניים ולספורטאים המרכיבים משקפי ראייה?

ב RindOptics אנו מתמחים בהתאמת פתרונות ראייה מדויקים לספורטאים בכל ענפי הספורט, כאשר מה שעומד לנגד עינינו זה הבטיחות וההגנה על העיניים מפני השמש ומפני פציעות. הפתרונות כוללים משקפי ספורט עם עדשות ייחודיות במרשם, עדשות מגע ייעודיות לפעילות ספורטיבית, משקפי מגן, משקפות שחייה אופטיות, משקפי סקי עם התקן אופטי ועוד. אנו מחזיקים מגוון רחב של מותגי הספורט מובילים בעולם כגון Oakley וPOC ומבצעים בדיקות ראייה תוך התאמה מדויקת של פתרון הראייה לספורט הרלבנטי, כך שתחושת הביטחון שלכם בסביבת הפעילות עולה והביצועים משתפרים.

החזון שלנו
להעניק לספורטאים חוויית ראיה מקסימלית
באמצעות התאמה מקצועית של פתרונות אופטיים איכותיים

תחומי הפעילות שלנו בתחום של אופטיקה ספורטיבית רבים ומגוונים:

 • מרכז ידע
  עם השנים צברנו הרבה ידע וניסיון מקצועי, פיתחנו מומחיות ואנו שמחים לחלוק ולשתף את כל מה שאנחנו יודעים על התאמת פתרונות אופטיים לספורטאים. באתר תוכלו למצוא מאמרים מקצועיים בתחום, טיפים לספורטאים וכתבות מהעיתונות בהם לקחנו חלק.
 • פתרונות ראייה לספורטאים חובבנים ומקצוענים
  אנו נותנים מענה ומספקים פתרונות ראיה איכותיים לכל ענפי הספורט, לרבות טריאתלון, רכיבה, ריצה, שחייה, ספורט מוטורי, כדורסל, כדורעף, טניס, סקי ואפילו לטיפוס הרים וטיולים.
 • אבחון אופטומטרי מוכוון ספורט
  האבחון כולל תשאול להבנת הצרכים של הספורטאי ובדיקת ראיה שנעשית על-ידי אופטומטריסטים מוסמכים. בדיקת הראיה מתבצעת תוך דגש על מיקוד, שדה ראייה וחדות ראייה החשובים מאוד לעוסקים בפעילות ספורטיבית. המכשור והציוד הטכנולוגי בו אנו משתמשים הינם מהמתקדמים בעולם.
 • שיתופי פעולה ומתן חסויות
  אנו פועלים ממקום של עידוד לפעילות ספורטיבית כאורח חיים, וכן תורמים רבות לקהילות שהספורט עבורם הוא חלק משיקום.   בנוסף אנו גאים "לרוץ" כבר כמה שנים עם נבחרת השגרירים של ריינד אופטיקס, ספורטאים ואנשים נפלאים מענפי ספורט שונים, שמייצגים אותנו ואת ערכינו, ומסייעים לעודד את הספורט וחשיבות ההגנה על העיניים תוך כדי הפעילות.
  להיכרות עם נבחרת ספורטאי החסות ושגרירי ריינד אופטיקס לחץ כאן.
 • אירועים והרצאות

  אנו מקיימים אירועים והרצאות במטרה להעלות את המודעות לתחום של אופטיקה ספורטיבית, לחשוף את הפתרונות החדשניים לספורטאים ולעורר השראה בקרבנו.

אנחנו כאן לכל שאלה