אודות

ריינד אופטיקס מובילים בפתרונות ראייה כבר למעלה מ-50 שנה!

מרכז האופטומטריה Rindoptics נוסד לפני למעלה מ- 50 שנה בקריית-אונו על-ידי סטיב ריינד (ז”ל), עולה חדש מאנגליה ותושב גבעת שמואל דאז. ההחלטה לפתוח את המרכז זיכתה אותו בפרס מיוחד מטעם שר המסחר והתעשייה דאז, פנחס ספיר, כהוקרה על השקעתו בפיתוחה של העיר קריית-אונו בתחילת דרכה.

כיום Rindoptics מנוהל על-ידי עמוס ריינד, בנו של סטיב ז”ל ואופטומטריסט מומחה בעל למעלה מ-25 שנות ניסיון. במרכז צוות מקצועי ביותר, הכולל אופטומטריסטים.יות מוסמכים.ות מטעם משרד הבריאות, טכנאית מעבדה ומוכרניות מנוסות ואדיבות. עם השנים צברנו מוניטין רב וידע עשיר, וכיום אנחנו מספקים מענה איכותי לכל צורך אופטומטרי, תוך שימוש במכשור חדשני ומתקדם מסוגו בעולם.

עם תחומי ההתמחות של Rindoptics נמנים:

  • בדיקות עיניים
  • התאמת משקפיים ועדשות מגע
  • התאמת משקפיים מולטי-פוקליים
  • התאמת עדשות מגע לקארטוקונוס
  • הסרת משקפיים במשך שעות היום באמצעות שינה בלילה עם עדשות מיוחדות (Orthokeratology)
  • פתרונות ראייה ייחודיים לאנשים העובדים מול מסך מחשב למשך שעות מרובות, לאנשים המרבים בטיסות וכדומה
  • פתרונות ראייה לספורטאים ממגוון ענפי ספורט
  • ייעוץ וסטיילינג אישי בכל הנוגע לבחירת מסגרות ולהתאמתן לפנים

אנחנו בריינד אופטיקס מאמינים שידע הוא כח.
כדי להמשיך להוביל בענף האופטיקה ולספק את הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר, אנו דואגים להתמקצע ולעבור השתלמויות בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם להאיר את העיניים, לחדד את חוש הראיה ולהרחיב את הידע שלכם בכל הנוגע לאופטיקה ואופטומטריה, עיניים, אופנה, אופטיקה ספורטיבית ועוד. לרשותכם מגוון של מאמרים מרתקים בתחום.

ב- Rindoptics מאמינים כי האדם הוא חלק מקהילה שלמה. וכעסק חברתי, אנו מסייעים באופן שוטף לאנשים ולעמותות שונות, כמו למשל לתושבי קרית אונו המופנים אלינו ממחלקת הרווחה והזקוקים לפתרונות ראיה, ילדי בית השנטי, חיילים בודדים, ניצולי שואה ועוד רבים אחרים.

החזון שלנו הוא לעזור ללקוחותינו לשפר את איכות חייהם באמצעות פתרונות אופטיים מותאמים אישית, תוך דגש על שירות איכותי, מקצועיות ברמה גבוהה ויחס אישי ואדיב.

הערכים שלנו הם:

שירות: אנו מחויבים להעניק שירות מצוין ולתת תחושה של סיפוק ובטחון ללקוחותינו, שהם בידיים טובות.

מקצועיות: מה שאנחנו עושים, אנחנו עושים מצוין! אנחנו לומדים, מתפתחים ומתעדכנים, במטרה להיות טובים יותר ויותר בכל פעם מחדש.

חדשנות: אנחנו תמיד מסתכלים קדימה ומאמצים קידמה טכנולוגית כדי להיות מובילים.

משפחתיות: אנו מכבדים, מעריכים ומפרגנים זה לזה, ומשרים אווירה משפחתית ונעימה בתוך הצוות, כמו גם כלפי לקוחותינו המתארחים אצלנו.

תרומה לקהילה: אנו רואים בעזרה לאחרים זכות גדולה לנתינה שמרחיבה את הלב וגורמת לנו לראות טוב יותר את העולם : )

מעוניינים בבדיקת ראיה? התאמת משקפים או עדשות מגע? זקוקים לייעוץ? אנחנו כאן בשבילכם.

אנחנו כאן לכל שאלה